Národní realitní holding
Národní realitní holding

Nově jsme vstoupili do partnerského vztahu se společností Home 4 People. Používáme tuto obchodní značku a  tím patříme do seskupení Národní Realitní Holding sdružující dnes 4 realitní společnosti. Současně jsme otevřeli regionální pobočku této společnosti a máme kancelář v Prostějově, Hlaváčkovo nám. 1 - Atrium. NRH pracuje pod záštitou Realitní komory České Republiky,

Realitní Komora ČR - záruka kvality
Realitní Komora ČR - záruka kvality

Jsme členy Realitní komory ČR,

sdružující seriózní a kvalifikované profesionály v oboru.

Nemovitosti bez vlastníka
Nemovitosti bez vlastníka

Máte ve svém okolí nemovitost bez majitele? Katastr nemovitostí eviduje desítky tisíc nemovitostí s nekompletní nebo úplně chybějící informací o majiteli..

Kariéra
Kariéra

Hledáme nové spolupracovníky. Naše nabídka pracovních pozic je v menu Kariéra. V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem, kontaktním formulářem nebo telefonem. Rádi Vás uvítáme. 

Nový občanský zákoník
Nový občanský zákoník

Od počátku tohoto roku platí nový Občanský zákoník. Přináší zásadní změny v mnoha oblastech, mimo jiné ve vlastnictví a nemovitostech. Současně začal platit nový Katastrální zákon a doprovodné předpisy. Z minulé praxe tak téměř nezůstal " kámen na kameni". Naši makléři se na změny právního prostředí poctivě připravovali již ke konci loňského roku a počátkem února absolvovali akreditovaný vzdělávací program "Nový občanský zákoník a právní vztahy k nemovitostem" za který získali osvědčení.   

Vítejte
Vítejte

Spustili jsme pro Vás novou webovou prezentaci naší společnosti. Kromě zcela nového grafického pojetí chceme  pravidelně informovat o aktualitách a zajímavostech ze světa realit. Také doufáme, že poroste seznam referencí kladně hodnotících naši práci.